При бронюванні на сайті - знижка до 10%
Готель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), БуковельГотель ГеРич (HeRICH), Буковель

Готель ГеРич (HeRICH)

Новий комфортабельний готель «Герич» (HeRICH), який відчинив свої двері для гостей в 2017 р розташований всього в 2 км від гірськолижного курорту Буковель, в самому центрі селища Поляниця в безпосередній близькості від банку, супермаркету, аптеки і, найголовніше, культурно-розважальної інфраструктури курорту.

Готель «Герич» (HeRICH) пропонує свої гостям 33 сучасних двох-, трьох- і чотиримісні номери, кожен з яких повністю обладнаний і укомплектований всім необхідним для повноцінного відпочинку гостей. У всіх номерах є вихід на балкон, з якого відкриваються неповторні Карпатські пейзажі. До послуг гостей ресторан, в якому є можливість як смачно поснідати, так і замовити вечірній банкет.

Для автомобілів гостей передбачена безкоштовна приватна парковка на території готелю «Герич» (HeRICH). Постояльці готелю мають доступ до безкоштовного інтернету Wi-Fi на всій території. Поряд з готелем є банк, аптека, супермаркет, прокат гірськолижного спорядження, СПА і Буковельські чани. Доброзичливий персонал готелю з любов'ю піклується про комфортний відпочинок гостей.

Сприятливий гірський клімат і відмінний рівень сервісу в готелі «Герич» (HeRICH) створюють незабутній відпочинок гостей в Буковелі.